Facebook заборонить пропаганду сепаратизму

Кількість сторінок померлих у Facebook перевищить кількість живих ще до кіцня сторіччя

Оксфордські вчені підрахували, що кількість померлих користувачів Facebook може перевищити кількість живих уже через 50 років.

Про це повідомляє EurekAlert.

З огляду на дані про користувачів 2018 року, вчені припустили, що щонайменше 1,4 мільярда користувачів Facebook помруть до 2100 року.

За цим сценарієм, кількість мертвих користувачів може перевищити кількість живих уже до 2070 року, а до кінця століття число померлих користувачів може досягти 4,9 мільярда.

Ці дані піднімають нові та складні питання про те, хто матиме право на всю цю інформацію, як використовувати її, враховуючи інтереси сімей і друзів померлих, та як її зможуть використовувати майбутні історики, щоб зрозуміти минуле“, — заявив керівник дослідження Карл Охман із Оксфордського інтернет-інституту, що входить до Оксфордського університету.

Співавтор наукової роботи Девід Уотсон додав, що ніколи ще в історії настільки великий архів людської поведінки і культури не був зібраний в одному місці.

Syla.news

287 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up