І вашим, і нашим: Зеленський зустрівся з Онуфрієм та патріархом Філаретом

Новообраний президент Володимир Зеленський зустрівся з митрополитом Української православної церкви Московського патріархату Онуфрієм.


Зустріч відбулася на території митрополичої резиденції в Феофанії, повідомляє 30 квітня прес-служба церкви.

Відзначається, що Зеленський привітав Онуфрія з Великоднем, а представник УПЦ МП привітав Зеленського з його обранням на пост президента.

 

Митрополит Онуфрій побажав Володимиру Божого благословення на новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народові”, – відзначають в прес-службі церкви.

Повідомляється також, що учасники зустрічі “обговорили ситуацію, яка зараз склалася в релігійній сфері України”.

Як повідомляє Українська правда, пізніше прес-служба Зеленського повідомила, що під час зустрічі “обговорювалися питання розвитку загальнолюдських цінностей, окремо зосередили увагу на ситуації на Сході“.

Володимир Зеленський і митрополит Онуфрій наголосили на тому, що держава та Церква мають докласти максимум зусиль для налагодження миру та відновлення єдності України“, – йдеться у коментарі Зе!команди.

Також відзначається, що 30 квітня Зеленський зустрівся з почесним патріархом ПЦУ Філаретом.

Владика привітав новообраного главу держави з перемогою на виборах і закликав використовувати дану йому владу для сприяння добру і подолання зла“, – йдеться в повідомленні Зе!команди.

Відзначається, що Зеленський подякував патріарху за зустріч і спілкування, а Філарет вручив новообраному президенту пам’ятний подарунок.

 

Раніше 30 квітня Зеленський зустрівся з предстоятелем автокефальної Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм.

За даними прес-служби Зеленського, сторони обговорили теми боротьби з корупцією та бідністю.

Епіфаній подарував новообраному президенту репринтне видання “Острозької Біблії” – першого повного друкованого тексту Старого і Нового Заповітів слов’янською мовою, надрукованого в Україні наприкінці XVI століття.

Syla.news

789 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up