Дзвінок миру?: Порошенко поговорив із Зеленським вперше після виборів

Діючий президент  Петро Порошенко виступив з пропозицією до свого опонента на виборах,  новообраного президента Володимира Зеленському скоординувати зусилля перед лицем російської агресії.


Про телефонну розмову чинний голова держави розповів 30 квітня.

Як чинний глава держави щойно подзвонив до Володимира Зеленського і привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія“, – зауважив він.

Порошенко додав, що вже домовився про особисту зустріч із Зеленським, проте не назвав точної дати

Суперництво на виборах залишилося в минулому. Ми не маємо дати Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади. Розраховую, така позиція знайде підтримку і у обраного президента,” – підкреслив Порошенко.

Президент наголослив, що у пріорітеті зараз “продемонструвати усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України“.

Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї. Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми – це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля“, – зазначив Порошенко.

Syla.news

450 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up