Депутат ЛМР: Водіям громадського транспорту ще не скоро створять умови для належного харчування

Депутат ЛМР: Водіям громадського транспорту ще не скоро створять умови для належного харчування

Питання щодо створення належних умов праці для водіїв громадського транспорту у Львові досі не вирішене. Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич отримав відповідь на своє звернення щодо організації їдалень та гарячого харчування для працівників ЛК АТП № 1 та ЛКП “Львівелектротранс”.

«Пан «куратор громадського транспорту» Андрій Білий повідомляє, що у ЛК АТП-1 наявні побутові приміщення, де працівники можуть харчуватися власною їжею (очевидно тою, яка принесена з дому), там є мікрохвильовки та холодильники», – пише Зінкевич на своїй сторінці у Facebook.

Так, ЛКП «Львівелектротранс» на чолі з в.о. директора Володимиром Ковалівим почало працювати над створенням їдалень, але швидкого втілення ідеї в життя чекати не варто, вважає депутат. Згідно з повідомленням, для детального опрацювання питання потрібно більше часу, тому Зінкевичу пообіцяли надіслати більш розгорнуту відповідь до 3 травня 2019 року.

«Оскільки вважаю створення нормальних умов праці для водіїв громадського транспорту у Львові дуже важливим питанням, буду тримати створення їдалень у трамвайних і тролейбусному депо, а також в ЛК АТП № 1 на контролі», – підсумовує депутат ЛМР.

Отримав відповідь на своє звернення, щодо організації ідалень і гарячого харчування для водіїв громадскького транспорту…

Опубліковано Igor Zinkevych Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Читайте з теми: “Варто закріпити відповідальність за облаштування і утримання зупинок громадського транспорту” – депутат ЛМР.

Читати також:  Від сьогодні на вулицях міста Львова працюватимуть евакуатори

Фото – facebook.com/igor.zinkevych

Ольга Мацьків

SYLA NEWS

584 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up