Школярам проведуть уроки сортування сміття

У Львові популяризують сортування сміття та еко-культуру

У середу, 24 квітня, екологічна комісія міської ради затвердила програму інформаційно-просвітницьких заходів для популяризації правильного поводження зі сміттям та посилення екологічної культури мешканців.

Про це повідомила голова комісії, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

Два роки тому депутат виступила з ініціативою створити у міській раді окремий промоційний відділ, який би займався проведенням заходів і навчань для посилення екологічної культури у Львові.

Програма поточного року передбачає тематичні дискусії, проведення еко- фестивалю, конкурсів екологічних проектів, уроків для учнів шкіл і дошкільнят, організацію воркшопів та акцій щодо раціонального поводження з органічними відходами.

Читати також:  У Львівському палаці мистецтв презентують проект "Екзистенція"

«Промоція та правильна інформаційна кампанія – це одна із основ, щоб львів’яни почали жити в еко-стилі, раціонально використовували природні ресурси, почали сортувати сміття. На цьому я наголошувала ще два роки тому, коли готувала ухвалу про обов’язкове роздільне сортування відходів. Звісно, жаль, що для підготовки такої програми знадобилося стільки часу. Та все ж завдяки працівникам «Зелене місто» та представникам ГО «Чисте місто» вона
нарешті прописана і тепер можна буде братися за її реалізацію», – коментує Ірина Оршак.

Зазначимо, що програму розглядатимуть завтра, 25 квітня, після затвердження профільною комісією на сесії Львівської міської ради.

Читати також:  Львівські програмісти відтворили вигляд стародавньої фортеці Тустань

Нагадаємо, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області у період з 11 січня по 21 січня 2019 року проведено планову перевірку ТзОВ «Дв-екосвіт».

Фото з вільних джерел

Syla.news

Коментувати

224 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up