У Львові розпочався благодійний Фестиваль писанок

На дев’ятому Фестивалі писанок у Львові збирають гроші  на облаштування ЛОР-операційної в ОХМАДИТі. До благодійності може долучитися кожен відвідувач. 

Про це повідомляє на сайті кореспондент газети “День”.

Цього разу на площі Музейній біля Домініканського собору виставили для огляду близько півсотні великих писанок, заввишки 1 метр.  Також у передвеликодній галереї представлені аrt-об’єкти львівських майстрів. До дня Воскресіння Христового збірка поповниться ще десятьма експонатами.

Також, у межах фестивалю відбуватимуться майстер-класи з розмальовування  пасхальних яєць. Їх проводитиме відома писанкарка, член об’єднання народних майстрів при обласному Центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи Оксана Наконечна.

Усіх охочих (дорослих і маленьких) вчитимуть виготовляти свічки-писанки та канделяброві свічки. Частину коштів, вторгованих з майстер-класу, віддадуть на благодійність.

Зрештою, до збору коштів, не чекаючи майстер-класів, можна долучитися вже. Квиток до Галереї писанок коштує 10 гривень (дітям до дев’яти років вхід до експозиції вільний).

Акція «Добра справа» проходила й минулого року – тоді було зібрано 43 тисячі 620 гривень, які були передані на потреби приймального відділення львівського ОХМАТДИТу.

Триватиме Фестиваль писанок до 5 травня.

Фото- moemisto.ua

Syla News

470 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up