У команді Зеленського кажуть, що на Львівщині не зафіксовано виборчих порушень

Станом на 15-у годину, у Львівській області спостерігається низька явка на виборах Президента України. Така ситуація була і в першому турі виборів, бо традиційно спершу люди йдуть до церкви, після цього – голосувати на виборчі дільниці. Згодом люди підуть на дільниці. Вибори проходять спокійно, у звичному руслі.

Про це повідомила під час онлайн-трансляції у ІА Syla.News довірена особа кандидата у президенти України Володимира Зеленського у виборчому окрузі №123, юрист, адвокат Олена Остинчук.

«Усе спокійно, не побачила жодних порушень, які були під час першого туру, – наголошує пані Олена. – Усі скриньки в нашому регіоні опечатані. Була інформація, що в деяких регіонах України скриньки не опечатані, а склеєні скотчем. Не має і проблеми вкиду бюлетенів, як наприклад  у першому турі. Настрій нашої команди позитивний. Люди йдуть голосувати з баськами. Єдине напруження нашої команди – не дати сфальсифікувати підрахунок голосів та результати виборів. Фіксуємо, аби не було порушень», – додала Остинчук.

Нагадаємо, напередодні закінчилися вибори на дільниці у Австралії, яка відкрилась першою серед закордонних дільниць.

Читати також:  «Вибори «П» - кого б народ хотів бачити Президентом

Syla.news

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up