Мінери виборчих дільниць телефонують з окупованих територій

Мінери виборчих дільниць телефонують з окупованих територій

Упродовж виборчого дня неділі, поліція відслідковує надзвичайно високу активність повідомлень про замінування виборчих дільниць, і всі вони надходять з тимчасово окупованих територій.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

“Повідомлення про замінування надходять з окупованих територій. Ми готувалися до таких провокацій, тому наші вибухотехніки працюють”, ‑ зазначив Варченко.

Водночас зберігається приблизно однакова активність по повідомленням виборців щодо порушення виборчого законодавства, якщо порівнювати з першим туром президентських виборів. «Під час першого туру у нас було майже 2,5 тисячі повідомлень про порушення. Ми розуміємо, що майже вдвічі менше повідомлень про фотографування свого бюлетеня, також вдвічі менше людей, які демонструють результати свого волевиявлення”, – наголосив Варченко.

Читати також:  "Вибори "П" про дебати та вибір українців, "Народ говорить"

Нагадаємо, станом на 15-у годину, у Львівській області спостерігається низька явка на виборах Президента України. Така ситуація була і в першому турі виборів, бо традиційно спершу люди йдуть до церкви, після цього – голосувати на виборчі дільниці. Згодом люди підуть на дільниці. Вибори проходять спокійно, у звичному руслі.

Syla.news

Усі новини

Коментувати

133 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up