Петро Порошенко гарантує стабільність НБУ та національної валюти

Позов Коломойського щодо Приватбанку задовільнили

Суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету Міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку. В Національному банку України заявили про оскарження цього рішення.

Про це повідомляє Національний банк України.

Таким чином, процедура націоналізації ПАТ “КБ “Приватбанк” була визнана судом безпідставною та такою, що здійснена з численними порушенням діючого на той момент законодавства, наслідком чого стало неправомірне втручання держави у право акціонерів Банку, у тому числі позивача, мирно володіти належним їм майном, що є порушенням як вимог національного законодавства, в тому числі Конституції України, так і положень міжнародних стандартів у цій сфері. Національний банк України не погоджується та готується до подання апеляційної скарги на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, яким визнано протиправним та скасовано рішення про виведення неплатоспроможного ПАТ КБ “Приватбанк” з ринку за участю держави.

Читати також:  Нацбанк пояснив, чому долар піднявся з 2 гривень до 26 за останні 22 роки

Нагадаємо, у березні стало відомо, що заборгованість “Приватбанку” перед НБУ за кредитами рефінансування протягом січня 2019 року перед НБУ зросла ще на 5 мільярдів і становить 14,86 мільярдів гривень.

Фото UA.NEWS

Syla.news

Коментувати

244 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up