Орбан планував поділити Україну з Польщею

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пропонував Польщі захопити українські землі і поділитися ними.

Про це заявив польський політик Славомір Нітрас, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Onet.pl.

Він зазначив, що Угорщина – “небезпечна країна”, адже угорці мріють про зміну повоєнного порядку.

“Орбан мріє про таку зміну, я це знаю. Віктор Орбан переконував нас, щоб під час української кризи зайняти землю і поділитися нею. Він мріє про перегляд кордонів у Європі як Владімір Путін. Угорщина – це країна з великим комплексом”, – повідомив член опозиційної партії “Громадянська платформа”.

“Ми не хочемо, щоб нам дестабілізували Європу. Я знаю Віктора Орбана. Він людина освічена, знає мови, вміє поводитися серед міжнародних еліт. Орбан – спритний політик”, – ствердив Нітрас.

Також політик додав, що Орбан – дуже небезпечний і дуже розумний.

Зазначимо, що Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, посилаючись на начебто порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, який свідчить про те, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова. Орбан стверджував, що не вірить в успіх євроінтеграції України, і висунув тезу, що Україна залишиться у сфері впливу Росії.

Втім офіційно Угорщина завжди виступає за територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ Угорщини заявило, що новий договір з Газпромом передбачає закупівлю газу не з газотранспортної системи України, а з Австрії.

Фото Голос Америки

Syla.news

983 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up