Відтепер українці зможуть визнавати себе банкрутами

У понеділок, 15 квітня, Президент України Петро Порошенко підписав Кодекс про банкрутство, який дає змогу фізичним особам, а саме простим громадянам, заявляти про власне банкрутство та відновлювати умови платоспроможності за кредитами.

Про це Президент України повідомив під час зустрічі з українським та іноземним бізнесом, – повідомляє “Громадське”.

«Ще є одна приємна новина: я сьогодні підписав закон про банкрутство. Не зважаючи на те, що у нас були декілька питань щодо організаційного оформлення», — заявив Порошенко.

Відомо, що процедура банкрутства дає змогу боржнику вийти зі скрутного положення через суд, який повинен захистити від тиску кредиторів та створити умови для погашення заборгованості.

Зазначається, що за допомогою новому закону фізична особа зможе отримати захист, а кредитор, своєю чергою, дістає гарантію повернення позик.

Після того, як кодекс набуде чинності, банкрутом можна буде стати або через суд, або досудовим шляхом. Справи про банкрутство фізичних осіб розглядатимуть господарські суди за участю арбітражного керуючого. Така процедура банкрутства дозволить фізичній особі, зокрема очистити свою кредитну історію.

Зазначимо, що такий закон у Раді схвалили 18 жовтня 2018 року. У той час за нього проголосували 237 депутатів.

Нагадаємо, що громадська організація, що позивалася до президента Петра Порошенка через його втручання у створення автономної Української православної церкви, збирається подавати до Верховного суду після відмови суду нижчої інстанції.

Фото Банкрутство & Ліквідація

Syla.news

515 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up