Своїй запитання Джемілєв адресував Зеленському в ефірі телеканалу “Прямий”, ідеться на його Facebook-сторінці.

  • “Чи вважаєте ви, як стверджує російська сторона, що Крим став частиною Росії внаслідок вільного, демократичного волевиявлення жителів Криму? Чи ви все ж вважаєте її окупованою територією, яку беззастережно слід повернути до складу України?”
  • “Ви говорили, що докладете всіх можливих зусиль для налагодження добросусідських відносин з Російською Федерацією, для встановлення миру. Оскільки не ми нападали на Росію, не ми окупували частину її території, не ми нав’язували Росії, яким шляхом їй іти, то хотів би знати, які поступки ви маєте на увазі для того, щоб встановити так званий мир з Російською Федерацією? Чи включають ці поступки, наприклад, визнання законності анексії Криму, визнання так званих республік Донецька і Луганська, нехай навіть у складі України?”
  • “Деякі кандидати в Президенти під час першого туру виборчої кампанії говорили, що для встановлення хороших відносин з Росією вони знімуть блокаду з Криму. Якщо ви станете президентом, теж підете на такі кроки?”
Читати також:  Зеленський: Вже пора міняти і цих народних депутатів

Також Джемілєв запитав у Зеленського чи погодиться той зустрітися з Путіним на території анексованого Криму та яка позиція кандидата щодо зміни статусу Автономної Республіки Крим на Кримську автономію.

Нагадаємо, Зеленський назвав Порошенка шоуменом.

Syla.news