Дроздов розповів, якої пастки варто очікувати на дебатах Порошенка із Зеленським

Журналіст, блогер, письменник Остап Дроздов вважає, що під час дебатів Петра Порошенка і Володимира Зеленського останній  дасть собі раду будь-де, бо має талант “вчити тексти і епатажно відтворювати їх”.

“Якщо він вийде з якоюсь навіть оманливою пропозицією по певних речах, якщо усіх заспокоїть і скаже, що все нормально, курс на НАТО закріплено конституційно і ніхто не зверне від курсу ЄС і Росія — ворог, то українці можуть побачити сильного Зеленського”, – наголосив журналіст в ефірі Syla.News.

Остап Дроздов каже, що це буде своєрідною пасткою для всієї країни. Водночас команда Порошенка вважає свого лідера ідеологічно і технологічно сильнішим. Там вважають свого опонента несамостійним персонажем.

Але насправді в цих речах спрацює інший нюанс — для виборця Зеленського сама поява кандидата на дебатах — це вже перемога. І тут не важливо, каже експерт, що б Зеленський не говорив опоненту. Навіть якщо він програє, для його виборців ефект буде інший — кандидат відкрито вийшов і все розповів.

Щодо вибору місця дебатів, то Остап Дроздов вважає, що стадіон — нонсенс.

“Це мають бути форматні дебати, як у країнах західної демократії, – каже. – Це має бути камери, відсутність публіки. Це обов’язково! Бо публіка своїми оваціями підсилюють кандидата і це втручання в перебіг процесу. На дебатах також мають бути відсутні журналісти. Там не потрібен ведучий, як людина з позицією… Все має бути по-людськи. Фан-клуби не потрібні. Весь виборчий процес перетворено на фарс”.

Олена Ашіон

 

Читайте більше з теми:

Остап Дроздов: “Перший тур виборів показав апофеоз “мудрості людей”

Через ці вибори, очевидно, країни G7 дивляться на нас, як недодержаву, – Дроздов

Громадянське суспільство живе повністю у своєму віртуальному світі, – Дроздов 

 

 

 

 

 

 

828 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up