436 тисяч: таку кількість бюлетнів відправили українцям за кордон

У понеділок, 15 квітня, Центральна виборча комісія відправила бюлетні дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць з виборів президента України для повторного голосування у закордонному виборчому окрузі.

Про це повідомляє ЦВК.

Відомо, що це відбулося «через представника Міністерства закордонних справ України – виконувача обов’язків начальника Управління генерального секретаріату Святослава Драча».

«Всього на 101 закордонну виборчу дільницю було передано 436 тисяч 528 бюлетенів. Після завершення процедури передачі було складено відповідний протокол Центральної виборчої комісії», – зазначили в комісії.

Зазначимо, що 21 квітня відбудеться другий тур виборів президента України, в якому візьмуть участь шоумен Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

Читати також:  "Вибори "П" про відвідуваність виборів президента у рубриці "Народ говорить"

Нагадаємо, Головне територіальне управління юстиції у Львівській області наголошує, що 21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України.

Фото Ukranews.com

Syla.news

250 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up