Росія втручається у європейські вибори: заява розвідки ЄС

Спецслужби Європейського Союзу констатують втручання Росії з метою впливу на парламентські вибори в ЄС, які розпочнуться 23 травня.


Такі дані публікує видання dpa.

За інформацією спікерів європейських спецслужб, ці спроби є інтегрованими, і стосуються використання соціальних мереж і підтримуваних державою російських ЗМІ, таких як RT, для підтримки дружніх до Росії і критичних до ЄС партій.

У першу чергу, інформаційний вплив є спрямованим на молодь. У конкретних випадках мета полягає в тому, аби посіяти сумніви у важливості Європейського парламенту, як такого,  і максимально скоротити явку на вибори, що призначені на 23-26 травня.

Високопоставлені офіцери розвідки наголосили, що втручання РФ станом на зараз, є однозначно менш грубим та масштабним, ніж на президентських виборах в США в 2016 році або на виборах у Франції в травні 2017 року, однак воно присутнє у будь якому випадку.

Syla.news

218 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up