Зупинити “Північний потік”: візит Порошенка до Німеччини

Україна і надалі виступатиме за зупинку будівництва нової нитки газопроводу “Північний потік-2”.

 Президент України Петро Порошенко оголосив про це на спільному брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель після їх зустрічі у Берліні у п’ятницю, за даними Укрінформ.

Ми не припинили нашої боротьби за те, щоб ми зупинили будівництво “Північного потоку-2”, запропонувавши німецьким компаніям участь в управлінні українською газотранспортної системою“, – заявив він.

Порошенко зазначив, що уряд ФРН пропонує механізм у формі гарантій деякого обсягу “прокачки газу” через територію України, а він у свою чергу бачить рішення передусім у зупинці будівництва  газопроводу “Північний потік-2”, позаяк цей проект має виразне політичне забарвлення та містить загрозу для України.

Хочу наголосити, що наші переговори з Німеччиною у цій сфері тривають“, – зауважив голова держави.

Ангела Меркель заявила, що Німеччина й Україна розділяють погляди у ставленні до проекту “Північний потік-2”. Вона також наголосила на важливості збереження ролі України як країни-транзитера російського газу.

Канцлер нагадала, що  переговори стосовно продовження контракту про транзит газу з РФ, все шо продовжуються, і у них бере участь ЄС. “Так буде й надалі“, – пообіцяла Меркель.

Крім того, вона запевнила, що під час спілкування з президентом РФ Володимиром Путіним завжди нагадує, що транзит через Україну має бути збережений.

Фото: PRESIDENT.GOV.UA

Syla.news

110 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up