Виконавчий директор “Нафтогазу” очолив наглядову раду “Укрнафти”

Виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко обраний головою наглядової ради ПАТ “Укрнафти”.

Про це повідомляє Економічна правда.

Відповідне рішення наглядова рада компанії ухвалила 11 квітня 2019 року.

Як повідомляється, акціонери “Укрнафти” на зборах 28 березня оголосили оновлений склад наглядової ради компанії. Членами ради від НАК переобрані: виконавчий директор Юрій Вітренко, директор із юридичних питань Ярослав Теклюк і директор департаменту майнових і корпоративних відносин Поліна Загнітко.

Водночас, замість Андрія Коболєва, Сергія Коновця і Костянтина Пожидаєва від “Нафтогазу” до складу НР увійшли: екс-заступник міністра фінансів Олена Макеєва, член Стратегічної групи радників із підтримки реформ в Україні Андрія Бойцун і екс-глава НКЦПФР Олег Мозговий у якості незалежних членів ради.

Читати також:  Нафтогаз випустив євробонди на $1 млрд для підготовки до опалювального сезону

Міноритарні акціонери (група “Приват”) переобрали членом наглядової ради Уріель Цві Лейбер і ввели в його склад Яну Мануїлова. За їхньою пропозицією ще трьома незалежними членами наглядової ради стали гендиректор інвесткомпанії “Он-Лайн Капітал” Микола Почапський, який раніше входив до складу НР “Запорізький завод феросплавів”, Андрій Процик і екс-глава Всеукраїнської громадської організації “Спілка геологів України” Павло Загороднюк.

“Укрнафта” у 2018 році збільшила видобуток нафти і газового конденсату на 5% (на 0,069 млн т) у порівнянні з 2017 роком — до 1,448 млн тонн. Видобуток газу скоротився на 2,3% (на 0,026 млн куб. М) — до 1,082 млрд куб. м, виробництво зрідженого газу — на 5,2% (на 6 тис. тонн), до 110 тис. тонн.

Читати також:  Із облгазу Фірташа стягнули 500 мільйонів на користь "Нафтогазу"

Відповідно до неаудованої звітності, “Укрнафта” за підсумками 2018 року отримало 6 мілярдів 628,148 мільйонів гривень чистого прибутку проти 101,771 мільйонів гривень за аналогічний показник за 2017 рік.

Нагадаємо, недавно Господарський суд Дніпропетровської області 29 березня ухвалив рішення стягнути з “Дніпрогазу”, що входить до групи РГК Дмитра Фірташа, на користь “Укртрансгазу” майже 548 млн грн боргу за послуги балансування.

Фото з відкритих джерел

SYLA NEWS

265 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up