У Львові розкажуть як зробити Україну успішною

15 квітня у Львові відбудеться зустріч-презентація на тему “Як зробити Україну успішною” від політолога Миколи Давидюка, за мотивами однойменної книги.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

Відомо, що для написання книги зібрали найвідоміших лідерів національної політики, культури, книговидавництва, істеблішменту,  представників місцевого самоврядування, безпекового комплексу та економіки.

Книга розкриває питання різних сфер життєдіяльності України та ставить просте питання: як зробити нашу країну успішною.

Співавторами книги були Віктор Ющенко, Борис Гудзяк, Левко Лук’яненко, Мішель Терещенко, Мирослава Гонгадзе, Олександр Ройтбурд.

Зазначимо, що«Як зробити Україну успішною” – це книга про менталітет, економіку, політику,  культуру та книговидавництво.

Додамо, що відкрита лекція і зустріч-дебати відбудуться 15 квітня в лекторії УКУ о 15:00 – 17:00. А о 18:30 відбудеться презентація книги в книгарні “Є”.

Нагадаємо, 22 січня, об 11:00 в інформаційному просторі Syla.news за адресою площа Яворського, 1 відбулася презентація книжки Марка Сімкіна “За Україну, за її волю!”, яка присвячена Дню Соборності.

Фото Миколи Давидюка

Syla.news

223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up