Amazon підслуховує розмови клієнтів через свої пристрої

У компанія Amazon.com Inc. прослуховують записи комунікації клієнтів із розумними колонками лінійки Echo, для покарщення цифрового помічника Alexa, що вмонтований у ці колонки.


Таку інформацію опублікувало видання Bloomberg, з посиланням на джерела серед працівників компанії.

Amazon.com Inc. наймає тисячі людей по всьому світу, щоб допомогти поліпшити цифрового помічника Alexa у своїй лінійці колонок Echo. Команда слухає голосові записи, зроблені в будинках і офісах власників Echo“, — наголошують журналісти.

Після цього записи транскрибуются, анотуються і повертаються у програмне забезпечення. За допомогою цього Alexa краще розуміє людську мову і швидше реагує на команди користувачів. Крім того, джерела видання інформують, що співробітники, котрі слухають розмови клієнтів, підписують угоду про нерозголошення, які забороняють їм публічно говорити про цю програму.

Вони працюють по дев’ять годин на день, кожен рецензент аналізує до 1000 звукозаписів у зміну“, — зауважує джерело.

Наприклад, вони аналізують накопичені голосові дані для певних висловлювань, аби уточнити, що саме клієнт має на увазі. Разом з тим, якщо працівники Amazon чують щось неприємне, вони чітко дотримуються інструкцій корпорації, які говорять, що “втручання Amazon не є їхнім завданням“.

Прес-служба корпорації прокоментувала статтю Bloomberg, заявивши, що у компанії серйозно ставляться до безпеки та конфіденційності особистої інформації своїх клієнтів.

Ми тільки аннотуємо дуже невелику вибірку голосових записів Alexa, щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів“, — роз’яснив спікер Amazon у своєму повідомленні.

Також представники корпорації зазначили, що працівники не володіють прямим доступом до інформації, яка може ідентифікувати людину або обліковий запис.

Вся інформація обробляється з високим ступенем конфіденційності, і ми використовуємо багатофакторную аутентифікацію, щоб обмежити доступ, шифрування послуг і аудит нашого контрольногосередовища для її захисту“, — повідомляють в Amazon.

Syla.news

 

 

99 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up