До реєстру розрахункових операцій включили планшети і смартфони

Державна фіскальна служба України внесла до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, які використовують для реєстрації розрахункових операцій.

Про це повідомляє сайт ДФС.

Зазначається, що ці моделі будуть використовувати учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі Інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо.

Список сучасних моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, що використовуватимуть для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті затвердили наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2019 № 121.

Відомо, що у списку містяться нові моделі 7 українських компаній – учасників експериментального проекту та система «E-Receipt (e-Чек) електронний чек», створена Державною фіскальною службою України.

У системі «E-Receipt (e-Чек) електронний чек» є принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, оскільки може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, є безкоштовною для користувачів.

“Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю – переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті”, – зазначають в ДФС.

Зазначимо, що сучасні моделі, включені до Держреєстру РРО, пропонуються до використання у тестовому режимі усім суб’єктам господарювання, які зацікавлені щодо участі у експериментальному проекті.

Додамо, що експериментальний проект триватиме до 31 грудня 2019 року. За його підсумками, Мінфін вирішить щодо новітніх моделей, які не підлягатимуть зняттю з реєстрації, та будуть рекомендовані до промислової експлуатації.

Нагадаємо, що відповідно до даних Державної фіскальної служби, станом на березень 2019 року 40% українців, які задекларували дохід більше одного мільйона гривень – жінки.

Фото Бізнес журнал

Syla.news

109 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up