“Рясне-район зелених технологій” – деталі презентації

У рамках проекту «Рясне — район зелених технологій», що здійснюють міста-партнери Львів та Фрайбург (Німеччина), у SMART-бібліотеці презентували його освітню складову.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На заході учасники говорили про реконструкцію системи опалення багатоквартирного будинку та заміну вуличного освітлення на вулиці Величковського (Рясне-2). Також продемонстрували шкільний аудит, учасники мали змогу побачити, як учні здійснюють енергомоніторинг у школах за допомогою спеціальних приладів.

Читати також:  У ЛМР запустять інноваційний проект Lviv Open Challenge

У школах Рясного організували енергетичні команди, які виконують щоденний енергомоніторинг у своїх школах (ліцей № 38, ліцей № 94, СЗШ № 92, СЗШ № 100). В рамках проекту діти реалізовують шкільний аудит: перевіряють рівень освітлення, температурний режим, щільність вікон та дверей, енергозатратність побутових приладів. Все це  продемонстрували за допомогою спеціальних приладів, що входять у «Energy case» (коробки з енерговимірювальними приладами).

Читати також:  У Львові зберігатимуть історичні аптеки міста

Зазначимо, що доросла громада мікрорайону, за участі куратора проекту Романа Рувінского та депутата ЛМР Віталія Свінціцького, обговорила реконструкцію системи опалення багатоквартирного будинку та заміни вуличного освітлення на вулиці Величковського (Рясне-2).

Нагадаємо, 23 січня, Львівське комунальне АТП № 1 випустило автобуси на маршрут № 49, який сполучає мікрорайон Рясне з приміським вокзалом.

Фото Твоє місто

Syla.news

351 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up