Остап Дроздов: “Перший тур виборів показав апофеоз “мудрості людей”

“Уже нічому в моїй країні не дивуюся. За два тижні до виборів сказав вам в ефірі, що ніколи не зраджував вірі “мудрості народу”. Мій народ завжди доводить, на жаль, мою правоту. Недалеких людей, чи людей, які не розуміються — значно більше в моїй країні. Це ті вибори, де ми побачили апофеоз таких людей”, – сказав в ефірі Syla.News в рамках проекту вибори “П” відомий журналіст, блогер, письменник Остап Дроздов.  

Журналіст каже, що результати президентських виборів першого туру особисто сприйняв, як ще один крок до «тупика» країни. Вважає це аферою століття, коли у крісло президента хочуть “всунути” невідому людину.

 “Це афера століття в центрі Європи, – емоційно каже Остап Дроздов. – Ставлюся до результатів  спокійно і тому, що не можу дочекатися цього «тупика». Мені здається, що ми занадто довго відтягували це дзеркало. Мене не лякали цифри. Моя злякала моя країна зразка 2019 року”.

Прифронтові регіони, які “відбивалися” від сепаратистів підтримали Юрія Бойка.

“Питаю — скільки вам, українським патріотам треба ще доказів, щоб зрозуміли, що ви гинете за присутність “вати” і за право “вати” бути довічною в цій країні, – висловився Дроздов. – Скільки ще треба смертей, щоб до вас дійсно, що ці регіони — абсолютно бедляцький народ. Друге — на цих виборах “не прикол” Зеленського. Хочу вжити термін, за який мене “забанять” – Зеленський є представником, делегатом того, що я називаю ментальна москальня. От як ідентичність я це побачив! Кожен третій виборець моєї країни — ментальний москаль, або малорос. І це малоросійство виходить на передній план української ідентичності. Це апофеоз недоукраїнського типажу”.

Нагадаємо, раніше Остап Дроздов розповів про політичну культуру в Україні і про те, як будуть реалізовані сподівання демократичної меншості під час виборів. 

Олена Ашіон

----------------------

Коментувати

913 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up