“Дебати між Зеленським і Порошенком можуть відбутися 19 квітня у павільйоні “Суспільного” – Євген Магда

В інформаційному просторі Syla.news обговорили прогнози на другий тур президентських виборів, життя суспільства після виборів, а також Україну у міжвиборчий період.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

На думку директора Інституту політики, вибори пройшли достатньо демократично, проте виникає питання для чого балотувалися така кількість кандидатів, якщо більшість з них не набрали і одного відсотка. Він вважає, що їхня політична перспектива тепер далеко не очевидна.

“Було підведено всі підсумки центру виборчкому і тепер це вибори Порошенка і Зеленського. Зеленський посів перше місце,Порошенку було не просто потрапити у другий тур. Ми мали ситуацію, коли троє кандидатів реально претендували на два місця у фіналі. Вони виявилися не джентльменами. А Юлія Тимошенко не мала підстав оскаржувати це рішення всерйоз. Сенсаційним результатом стало четверте місце Бойка, думаю, що це пов’язано з поїздкою його до Москви, де він продемонстрував своє “миролюбство”. І тепер уряд закінчив усі перельоти до Росії. Це правильне рішення. П’яте місце Гриценка складно назвати перемогою, як і сьоме місце Олег Ляшка, незважаючи на всі його спроби позиціонувати себе як представника демократичної опозиції. Ігор Смешко став джокером цієї президентської кампанії, проте я не бачу в ньому яскравих перспектив. У нього не було власної команди, він виступав завдяки інформаційній підтримці Дмитра Гордона і Євгенія Комаровського”, – підсумував директор.

Як зазначає Магда, спостерігачі з України та з-за кордону не зафіксували підкупів виборців, потужних фальсифікацій. Були дрібні порушення. Втім такої критики як була за цих виборів не пригадує давно. 72%  “чорнухи” йшло у бік чинного президента. Не відбулися російські спроби зірвати вибори. Однак у другому турі, за словами політолога, вони можуть відбутися.

Євген Магда ствердив, що події другого туру стають більш інтенсивними та жорсткими, але це не дуже добре для суспільства.

Політичний експерт поділився своїми думками щодо кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка. Він вважає Зеленського – технічним кандидатом, програма якого складається із загальних фраз.

“Володимир Зеленський як хмаринка, яка постійно десь в небі, але з неї немає ніякої предметної користі. . Я бачу, що він уникатиме дебатів, бо для нього – це небезпечний челендж. Його заклик провести дебати на НСК “Олімпійський” – це ніби анонс чергового сезону “Слуги народу”, тому що людина навіть відмінками не користується. Йдеться про те, що він закликав “Петра Порошенко”, а має бути “Порошенка”. Це стандартна маніпуляція. Про здачу крові на алкоголізм – це насправді російська фішка. Штаб Порошенка відповів і вони чекають Зеленського у медпункті НСК “Олімпійський”, щоб він теж міг засвідчити свій здоровий організм. Порошенко – досвідчений політик і він розуміє, у які паски його хочуть загнати. Тому він ставитиме свої вимоги. Дебати можуть відбутися 19 квітня у павільйоні “Суспільного”, – підкреслив політичний експерт.

Магда зазначає, що кампанія Петра Порошенка змінилася і стала більш наступальною, натомість Юлія Тимошенко не розрахувала свої сили, тому її старий електорат розгубився, а нового – вона не набрала.

“Саме Порошенко заявив Зеленському про дебати, а вже потім пішла гра інформаційними  ударами. У своєму зверненні він сказав, що почув тих, хто проголосував проти нього. Зрозуміло, що це сприйме на свою адресу не кожен виборець. Але Порошенко має електоральне ядро і це засвідчили соціологи.

“Юлія Тимошенко програла, тому що в неї не було чіткої позиції і їй не допомогла навіть партійна структура “Батьківщини”. Вони не зробила висновків щодо минулих помилок, бо починала свою кампанію з блокчейна і закінчувати обіцянкою підняти пенсії втричі і зменшити тарифи на газ. Тому її люди розгубилися”, – наголосив Магда.

Вікторія Козар

Syla.news

 

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up