“Дебати між Зеленським і Порошенком можуть відбутися 19 квітня у павільйоні “Суспільного” – Євген Магда

В інформаційному просторі Syla.news обговорили прогнози на другий тур президентських виборів, життя суспільства після виборів, а також Україну у міжвиборчий період.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

На думку директора Інституту політики, вибори пройшли достатньо демократично, проте виникає питання для чого балотувалися така кількість кандидатів, якщо більшість з них не набрали і одного відсотка. Він вважає, що їхня політична перспектива тепер далеко не очевидна.

“Було підведено всі підсумки центру виборчкому і тепер це вибори Порошенка і Зеленського. Зеленський посів перше місце,Порошенку було не просто потрапити у другий тур. Ми мали ситуацію, коли троє кандидатів реально претендували на два місця у фіналі. Вони виявилися не джентльменами. А Юлія Тимошенко не мала підстав оскаржувати це рішення всерйоз. Сенсаційним результатом стало четверте місце Бойка, думаю, що це пов’язано з поїздкою його до Москви, де він продемонстрував своє “миролюбство”. І тепер уряд закінчив усі перельоти до Росії. Це правильне рішення. П’яте місце Гриценка складно назвати перемогою, як і сьоме місце Олег Ляшка, незважаючи на всі його спроби позиціонувати себе як представника демократичної опозиції. Ігор Смешко став джокером цієї президентської кампанії, проте я не бачу в ньому яскравих перспектив. У нього не було власної команди, він виступав завдяки інформаційній підтримці Дмитра Гордона і Євгенія Комаровського”, – підсумував директор.

Як зазначає Магда, спостерігачі з України та з-за кордону не зафіксували підкупів виборців, потужних фальсифікацій. Були дрібні порушення. Втім такої критики як була за цих виборів не пригадує давно. 72%  “чорнухи” йшло у бік чинного президента. Не відбулися російські спроби зірвати вибори. Однак у другому турі, за словами політолога, вони можуть відбутися.

Читати також:  Найдавніший у Львові римо-католицький костел

Євген Магда ствердив, що події другого туру стають більш інтенсивними та жорсткими, але це не дуже добре для суспільства.

Політичний експерт поділився своїми думками щодо кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка. Він вважає Зеленського – технічним кандидатом, програма якого складається із загальних фраз.

“Володимир Зеленський як хмаринка, яка постійно десь в небі, але з неї немає ніякої предметної користі. . Я бачу, що він уникатиме дебатів, бо для нього – це небезпечний челендж. Його заклик провести дебати на НСК “Олімпійський” – це ніби анонс чергового сезону “Слуги народу”, тому що людина навіть відмінками не користується. Йдеться про те, що він закликав “Петра Порошенко”, а має бути “Порошенка”. Це стандартна маніпуляція. Про здачу крові на алкоголізм – це насправді російська фішка. Штаб Порошенка відповів і вони чекають Зеленського у медпункті НСК “Олімпійський”, щоб він теж міг засвідчити свій здоровий організм. Порошенко – досвідчений політик і він розуміє, у які паски його хочуть загнати. Тому він ставитиме свої вимоги. Дебати можуть відбутися 19 квітня у павільйоні “Суспільного”, – підкреслив політичний експерт.

Магда зазначає, що кампанія Петра Порошенка змінилася і стала більш наступальною, натомість Юлія Тимошенко не розрахувала свої сили, тому її старий електорат розгубився, а нового – вона не набрала.

“Саме Порошенко заявив Зеленському про дебати, а вже потім пішла гра інформаційними  ударами. У своєму зверненні він сказав, що почув тих, хто проголосував проти нього. Зрозуміло, що це сприйме на свою адресу не кожен виборець. Але Порошенко має електоральне ядро і це засвідчили соціологи.

“Юлія Тимошенко програла, тому що в неї не було чіткої позиції і їй не допомогла навіть партійна структура “Батьківщини”. Вони не зробила висновків щодо минулих помилок, бо починала свою кампанію з блокчейна і закінчувати обіцянкою підняти пенсії втричі і зменшити тарифи на газ. Тому її люди розгубилися”, – наголосив Магда.

Вікторія Козар

Читати також:  Львів'яни вшанували пам'ять жертв Голокосту

Syla.news

 

----------------------

Коментувати

345 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up