Дебати між Порошенком та Зеленським: які побоювання кожного з кандидатів?

Уся виборна кампанія (актора комедійного шоу “Квартал 95” Володимира – ред.) Зеленського відбувалась з майданчиків соціальних мереж або окремих інтерв’ю на телеканалах, де не було опонентів, які могли б своїми питаннями знизити його рейтинги.

Ця стратегія була успішною, і це ми побачили під час волевиявлення наших громадян. Штаб команди Зе до останнього не бажав виводити свого кандидата (на пост Президента Володимира Зеленського – ред.) на інтелектуальні дискусії.

У політичній науці існує така річ, як SWOT-аналіз – це виявлення сильних та слабких сторін, можливостей та загроз політичного гравця. Штаб Зеленського оцінив ситуацію і зрозумів, що (чинний президент Петро – ред.) Порошенко компетентніший у питаннях реформ, політичних процесів тощо, тому зустріч між цими кандидатами – це серйозний виклик для команди Зеленського.

У стрічках Facebook та Instagram почали швидко розповсюджуватись заклики про бажання бачити двобій між кандидатами за пост президента. Ігнорувати такий заклик безглуздо, адже вибудувати образ боягуза, який не готовий до великої політики, для технологів Петра Порошенка не склало б труднощів. Саме тому Зеленський був змушений нарешті покинути зону комфорту та вийти на справжній бій.

Читати також:  День пам'яті захисників України буде 29 серпня, - Зеленський

Слід віддати належне Дмитру Разумкову (політтехнологу – авт.) та команді Студії Квартал-95. І цього разу їм вдалось зробити ефектний ролик, який показав Зеленського не боягузом, а гідним кандидатом на пост президента.

Цікавою є згадка в ролику про те, що перед дебатами необхідно пройти медичне обстеження, яке мало б встановити наявність наркотичних речовин в організмі. Петро Порошенко, до слова,  має проблеми зі здоров’ям. Можливо, є ліки, які можуть показати позитивний результат під час тесту. Цей інформаційний привід сколихнув би громадян. Ніхто б не розбирався по суті. Всі б подумали, якщо є якісь речовини в крові, отже – наркоман.

Те, що дебати можуть відбутись на НСК “Олімпійський” також є негативним чинником для Порошенка. Цей стадіон може вмістити велику кількість людей, серед яких буде чимало тих, хто може створити емоційно-психологічний тиск або провокації стосовно чинного президента. Зеленському буде простіше, коли він відчуватиме підтримку довкола себе.

Читати також:  "Вибори "П" про дебати на стадіоні у рубриці "Народ говорить"

Загалом дискусії точитимуться навколо причетності до різних корупційних схем Порошенка та не компетенції Зеленського. Велика роль буде надана красивим висловам, якими будуть апелювати до старшого населення, робочого класу, військових…

У будь-якому випадку, якщо ці дві персони зустрінуться, то нас чекають найвидовищні дебати за увесь період незалежності України.

Фото: LIGA.net

Текст: Валентин Балагура

----------------------

Коментувати

525 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up