11 облгазів оштрафували за “неправильні” платіжки

Національна комісія, яка займається державним регулюванням у сферах енергетики та комунальних послуг, виписала штраф ПАТ “Житомиргаз” за донарахування у платіжках на 850 тисяч гривень.

Про це повідомили під час засідання комісії, передає Укрінформ.

“Ліцензіатом застосовувалися коефіцієнти для приведення обсягів газу до стандартних умов у жовтні-грудні 2018 року”, – зазначили у НКРЕКП.

Житомирський газ оштрафували на 850 тисяч гривень та зобов’язали усунути порушення до 22 квітня 2019 року.

Нещодавно такі ж самі штрафи наклали на ПАТ “Запоріжгаз”, ПАТ “Чернівцігаз”, ПАТ “Львівгаз”, ПАТ “Вінницягаз”, ПАТ “Волиньгаз”, ПАТ “Київоблгаз”, ПАТ “Хмельницькгаз”, ПАТ “Закарпатгаз”, ПАТ “Івано-Франківськгаз” та ПАТ “Харківгаз”. Кожен з облгазів не погодився із санкціями НКРЕКП.

Наступними перевірятимуть – ПАТ “Харківміськгаз”, ПАТ “Миколаївгаз”, ПАТ “Сумигаз”, ПАТ “Дніпрогаз”, порушення яких розглянуть на засіданні НКРЕКП 5 квітня.

Як наголошує НАК “Нафтогаз України”, один із перелічених обласних газів – Харківміськгаз – ліквідував порушення самостійно.

“Харківміськгаз сам усунув порушення та за заявою споживача зробив перерахунок. Чи то 850 тисяч гривень не зайві чи вирішили законодавства не порушувати? Але це вже гарний початок”, – додав у Facebook заступник голови департаменту з енергоефективності Нафтогазу Олексій Хабатюк.

Напередодні повідомляли про те, що українці отримали платіжки за газ із завищеними сумами.

Додамо, що платіжки за газ виписали із перерахунками за 30 місяців після скасування Касаційним адміністравтивним судом Верховного суду встановлених урядом в 2016 році норм споживання газу для споживачів без лічильників.

Зазначимо, що Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Національная комісія перевірить усі обласні гази країни у зв’язку з шахрайством у платіжках та дав пораду платити тільки за фактично спожитий газ і не більше 8,55 грн за кубометр.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), проведе повторні перевірки 20 операторів газорозподільних мереж через нові скарги споживачів.

Фото Антикор

Syla.news

442 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up