"Завдання наших колег полягає у чесності, об'єктивності і збереженості кожного голосу" - Веремчук

“Завдання наших колег полягає у чесності, об’єктивності і збереженості кожного голосу” – Веремчук

В межах інформаційного марафону “Вибори П” обговорили атмосферу на виборах Президента України із головою франкції “Народний контроль” у Львівській міській раді Валерієм Веремчуком.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

Веремчук розповів, що критичних порушень, які були в 2004 чи в 2010 році, сьогодні немає. Хоча є певна невизначеність. Бо ще до закриття виборчих дільниць є інтрига, хто пройде в другий тур. Адже зрозуміло, що швидше за все, він буде.

“Після того, як відбувалося об’єднання на користь Анатолія Гриценка, ми мали наради спільно з його штабом на Львівщині. Відповідно, пішли сигнали в районні осередки щодо співпраці, підтримки і забезпечення чених і демократичних виборів. Спільні зусилля свідчать про те, що наші люди є членами комітету, спостерігачами. Варто подякувати тим людям, які працюють на дільницях, що все відбувається спокійно і згідно з чинним заокнодавством. Я неодноразово був спостерігачем і членом комісії і знаю, що ця праця – складна, напружена і нервова. Після закриття виборчих дільниць, відбудеться підрахунок, який має бути скрупульозним, відповідати тим голосам, що віддали люди.
Завдання наших колег полягає у чесності, об’єктивності і збереженості кожного голосу”, – підкреслив голова фракції.

Читати також:  Як політики маніпулють під час виборів: оцінка експертів (Коментарі)

За словами Веремчука, дані соціологів свідчать, що суспільству конче необхідні нові обличчя. І тут питання до традиційних політиків, наскільки вони до парламентських виборів, пустити нових людей. Якщо збережеться мажоритарна система, наскільки вони готові до нових людей у списках. Виборці хочуть бачити людей, які ніколи не були в політиці. Такі люди отримують підтримку в громадян України.

Також, як зазначає голова фракції “Народний контроль”, за останні роки українське суспільство зазнало значних змін у свідомості. І брудні методи тепер втратили свою дієвість.

“Хочеться вірити, що суспільство змінилося після Майдану, Революції Гідності, що ці події не минулися безслідно у нашій свідомості. Йдеться про сто гривень за голос чи за кілограм гречки. Це сьогодні вже не проходить і не дає результату тим, хто хотів би сфальсифікувати вибори. Хочеться, щоб змінювалися методики і технології у виборчих штабах, у роботі самих команд кандидатів. Думаю, що підходи кандидатів на місцях стали законніші, без брудних і нечесних методів. Будь-які порушення на дільницях сьогодні стають одразу відомими завдяки соціальним мережам, журналістам. Тому я відношу це до того, що змінилися і виборці, і політики. Важливо робити свій вибір, бо дуже часто за нас вирішують, але сьогодні- той день, коли кожен громадянин має право обрати владу і завтра вже ставити їй питання. Брати на себе відповідальність – це те, що потрібне кожному українцю”, – додав Веремчук.

Читати також:  ЦВК опрацювала вже понад 50% протоколів

Фото Syla.news

Syla.news

Коментувати

194 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up