В Україні стартували вибори президента

В Україні стартували вибори президента

В Україні розпочалися голосування на чергових виборах президента. Виборчі дільниці відкриваються о 8:00.

Для проведення виборів створено 199 виборчих округів на всій території України, орієнтовно 29 888 виборчих дільниць, за винятком анексованого Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей, повідомляє Українська правда.

“Орієнтована кількість виборців станом на 30 березня становить 29 млн 789 тис. 643 виборців.

У закордонному виборчому окрузі створено 101 виборчу дільницю. Для голосування на цих дільницях ЦВК передала 424 тис. 341 бюлетень.  Українці голосують у 72 країнах світу, дільниці розташовані в посольствах та консульствах України.

На території військових частин створено 80 спеціальних виборчих дільниць, де зможуть проголосувати 47 тис. військовослужбовців, які виконують завдання у зоні ООС.

Постійне місце голосування без зміни виборчої адреси змінили 315 тис. 725 українців”, – йдеться у повідомленні.

Для спостереження за виборами зареєстровано 2 344 міжнародних офіційних спостерігачі від 19 міжнародних організацій та 17 іноземних держав.

Читати також:  Рівень довіри на Львівщині до президента та його команди набагато зріс, - Ростислав Тістик

За виборами президента спостерігатимуть 89 622 спостерігачі від громадських організацій, спостерігачі від кандидатів у президенти та від 9 політичних партій.

Зазначимо, до 5 квітня включно окружні територіальні комісії мають встановити результати голосування в межах територіальних виборчих округів, до 10 квітня включно ЦВК має встановити результати виборів і скласти відповідний протокол.

Читати також:  Спостерігачів від "Самопомочі" на 94-му окрузі змінили через інформацію про підробку документів

Якщо жоден із кандидатів не набере понад 50% голосів, ЦВК має звернутися до Верховної Ради з поданням про призначення повторних виборів президента України, що відбудуться 21 квітня.

Національний екзит-пол проведе консорціум “Національний екзит-пол – 2019”, до якого входять Фонд “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень ім. Разумкова.

Результати екзит-полів мають оприлюднити о 20:00.

Нагадаємо, у виборах президента візьме участь 39 кандидатів.

 

Фото – 5 канал

SYLA.NEWS

Коментувати

249 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up