В Австралії завершилося голосування на виборах президента України

В Австралії завершилося голосування на виборах президента України

У столиці Австралії Канберрі завершується голосування на єдиній відкритій у цій країні закордонній виборчій дільниці на виборах президента України. Дільниця, утворена при посольстві України, відкрилася о 23:00 за київським часом 30 березня, голосування на ній тривало до 11:00 за київським часом 31 березня.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Вибори президента України на нашій планеті починаються із виборчої дільниці в консульстві України в Канберрі. Це єдина виборча дільниця в усій Австралії та Океанії. Тож, насправді, нам дуже пощастило, що нам до неї їхати лише 300 км. Бо від Окленда, що у Новій Зеландії, сюди – 2300 км. А від Дарвіна, що в Північній Австралії, – більше 4000 км. Коли ви прокинетеся у неділю, в нас вже буде вечір, вже по виборах. Вітання вам з майбутнього! Можна напевно сказати, що майбутнє у нас є”, – написала громадянка України Діна Крочук у Facebook.

Вибори президента України на нашій планеті починаються із виборчої дільниці в консульстві України в Канберрі. Це єдина…

Опубліковано Dina Krochuk Субота, 30 березня 2019 р.

У Європі дільниці на виборах президента України відкрилися водночас або із затримкою на одну-дві години від часу початку голосування в Україні.

«Важливий день. Закордонна виборча дільниця у посольстві України в Естонській Республіці розпочала свою роботу та вже прийняла перших виборців», – повідомила посол України в Естонії Мар’яна Беца.

«У Берліні розпочався процес голосування на виборах президента України. Панує піднесений настрій, адже сьогодні – справжнє свято української демократії!» – зазначив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Нагадаємо, в Україні розпочалися голосування на чергових виборах президента.

Фото з вільних джерел

SYLA NEWS

Коментувати

245 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up