Порошенко: мета Росії - окупація Азовського моря. Україна закликає ООН посилити санкції

Порошенко проголосував у Києві

Президент України Петро Порошенко проголосував у Будинку Офіцерів, що у Києві. Він прибув на дільницю разом зі своєю сім’єю.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомляють кореспонденти “Радіо Свобода” з місця подій, правоохоронці незадовго до прибуття президента перекрили рух перед будівлею.

«Сьогодні голосував за Україну. Я переконаний – так само, як і вся моя родина і абсолютна більшість українців. Сьогодні впевнений в тому, що вибори були добре організовані, волевиявлення громадян буде збережене. Це є абсолютно необхідна умова для нашого руху вперед, до повернення України в родину європейських народів, до нашого членства в Європейському Союзі й НАТО, до продовження надзвичайно важливих реформ, які є абсолютно доленосними для України», – сказав він після того, як вкинув бюлетень до урни.

Я проголосував за Україну. Як і вся моя родина, і, я переконаний, – абсолютна більшість українців. Сьогодні переконався в тому, що вибори були добре організовані. Волевиявлення громадян буде збережено. Це – абсолютно необхідна умова для нашого руху вперед, вперед для повернення України в європейську родину народів, вперед до нашого членства в ЄС та НАТО, до продовження надзвичайно важливих реформ, які є абсолютно доленосними для України.

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 31 березня 2019 р.

Нагадаємо, Кличко приїхав голосувати на велосипеді.

Читати також:  «Феномен Зеленського». Чому партія «Слуга народу» - у лідерах опитувань

Фото з вільних джерел

SYLA NEWS

 

Коментувати

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up