Олег Синютка про день виборів у Львівській області

Олег Синютка про день виборів у Львівській області

Голова львівської ОДА Олег Синютка розповів про обов’язки Обласної державної адміністраці в день виборів , про контактування з керівниками виборчих дільниць.

Про це він повідомив під час інтервю PressClub Lviv.

“Мені насправді дуже приємно, що якщо говорити про підготовку до дня виборів, то по Львівщині, мені здається, не було жодних зауважень. Я не чув жодної скарги, що комусь не надали приміщення, щоби хтось не мав можливості розташувати свій намет на площі, чи хтось не міг організувати публічну зустріч на площі – це є прикладом того, як має бути організована передвиборча кампанія. Під час зустрічі, яку проводив президент також не було ніяких інцидентів. Що стосується дня виборів, то тут роль в них Обласної адміністрації не є надто великою, але для нас є дуже важливо щоби жодних фальсифікацій, жодних каруселей не було.”

Олег Синютка публічно повідомив усіх членів виборчої комісії , що правоохоронні органи будуть жорстко присікати будь-які спроби фальсифікації. “Так як люди проголосують, так і буде пораховано”, – пообіцяв голова львівського ОДА.

Сам Олег Синютка з родиною вже зранку проголосували за “Європейський напрям країни”.

Олег Синютка про день виборів у Львівській області
Олег Синютка разом з родиною голосує на виборах фото- https://www.facebook.com/oleg.synyutka/posts/1038348373019603

За словами голови ОДА, ніяких скарг від керівників виборчих штабів не було.

Олег Синютка вже зранку встиг перевірити роботу кількох дільниць та стверджує, що там все організовано якнайліпше. Хоча й дечим незадоволений.

“Перед початком дня голосування було дуже багато звернень від осіб, які не знайшли себе в списках виборців або ж виявили якісь помилки. Мабуть, ми недостатньо багато та часто зверталися до громадян, аби вони зробили це заздалегідь. Тому, можливо, як і під час інших виборів, будуть поодинокі випадки, коли люди не знайдуть себе у списках”, – говорить Олег Синютка.

Тим часом , в поліцію вже надійшло більше 150 правопорушень про порушення виборчого процесу.

Syla News

Коментувати

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up