На виборчу дільницю у Білорусі не допустили російських журналістів

Сьогодні, 31 березня члени виборчої комісії у Мінську прийняли рішення не пускати на дільницю для виборів президента України журналістів з Росії.

Про це повідомило “Радіо Свобода”.

За повідомленнями видання, журналісти російських агенцій ТАСС, “РИА-Новости”, телеканалів “РЕН-ТВ” та “НТВ” знімали лише на вулиці, а ще й опитували громадян України.

Також відомо, що вони могли знімати тільки за парканом посольства.
Під час цього наголошують, що дільницю мали змогу відвідувати працівники білоруських, українських та міжнародних ЗМІ.

У Білорусі зареєстровано 12 тисяч українських виборців. Їх віднесено до двох дільниць: у посольстві України в Мінську та в Генеральному консульстві у Бресті.

“Зазвичай у виборах беруть участь близько 10% українських громадян, які постійно проживають у Білорусі. Цього разу очікується вища явка”, – розповів посол України у Мінську Ігор Кизим.

За повідомленнями голови виборчої комісії, яка діє у Мінську при посольстві України, Оксани Врублевської, станом на 12 годину в Білорусі проголосували 241 виборці.

Читати також:  Мінооборони повідомляє, що на фронті сьогодні "тиша"

Зазначимо, що сьогодні, 31 березня, українці вибирають президента. О 08:00 відкрились виборчі дільниці для голосування на чергових виборах глави держави. Волевиявлення громадян триватиме до 20:00.

Нагадаємо, станом на 14.00 поліцейські зареєстрували 522 заяви та повідомлення, пов’язані з виборчим процесом.

Фото “Радіо Свобода”

Syla.news

118 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up