На Донеччині всі виборчі дільниці відкрилися, КПВВ запрацювали вчасно

На Донеччині всі виборчі дільниці відкрилися, КПВВ запрацювали вчасно

На території Донецької області відкрилися усі 100% дільниць для голосування. Свою роботу розпочали 1211 виборчих дільниць. 

Про це повідомляють на сайті Держприкордонслужбі.

“КПВВ працюють у штатному режимі.  … Головним завданням лишається забезпечення безпеки громадян під час перетинання лінії розмежування та недопущення переміщення через КПВВ зброї, вибухівки, засобів терору та осіб, що можуть брати участь у диверсійних  акціях з метою дестабілізації ситуації в Україні” – зазначив у коментарі ОПОРІ прес-офіцер Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ Олег Личковський.

До списку виборців на Донеччині було включено 1 435 68 виборців, більша кількість людей, які змінили місце голосування – у Донецькій області, 25 458 осіб, повідомила начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців Донецької ОДА Руслана  Шевцова.

Читати також:  В окупованому Донецьку горить склад боєприпасів

Разом з тим в ОПОРІ повідомляють про передачу додаткових бюлетенів менше ніж за добу до виборів.

“30 березня вони були передані від ЦВК до ОВК у зв’язку з невідповідністю попередньо переданих виборчих бюлетенів необхідній кількості, що визначена законом. Три ОВК здійснюють передачу додатково роздрукованих бюлетенів: для ОВК №47 довезли 258 бюлетенів, ОВК  №46 – 131 бюлетень, ОВК №60 – 54 од. ОВК №46  досі не передала ці бюлетені до ДВК, вони досі перебувають в межах приміщення комісії, опломбовані”, – повідомили в ОПОРІ.

Нагадаємо, “Опора” зафіксувала перші порушення виборчого процесу в Україні.

Читати також:  «На Львівщині ми не маємо явних прецедентів порушень" - Роман Фединяк

Фото – dpsu.gov.ua

SYLA NEWS

Коментувати

219 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up