Ще один штат в США визнав Голодомор геноцидом українського народу

Американський штат Луїзіана визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом

Американський штат Луїзіана видав прокламацію щодо відзначення 85 роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, в якій визнає його геноцидом українського народу.

Про це повідомляє посольство України в США.

“Слідом за понад двадцять американських штатів Губернатор Штату Луїзіана Джон Бел Едвардс видав прокламацію щодо відзначення 85-річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні”, – йдеться у повідомленні.

У документі вказується, що український народ знищувався з волі тоталітарного сталінського уряду, який улаштував голод в Україні з метою зламати спротив нації колективізації і комуністичній окупації.

Спеціальна прокламація, зокрема, відзначає раніше ухвалене законодавство США з визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Слідом за понад двадцять американських штатів Губернатор Штату Луїзіана Джон Бел Едвардс видав прокламацію щодо…

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Пʼятниця, 29 березня 2019 р.

У грудні Палата представників Конгресу США одностайним рішенням ухвалила резолюцію, у якій Голодомор 1932-1933 років  визнається геноцидом українського народу. Перед  документ затвердив Комітет із закордонних відносин Сенату США.

 

Фото – з відкритих джерел

© SYLA NEWS

Коментувати

178 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up