В ООН прийняли резолюцію стосовно протидії тероризму

В ООН прийняли резолюцію стосовно протидії тероризму

Радбез ООН схвалив резолюцію про боротьбу із фінансуванням тероризму. Одним із співавторів цієї резолюції стала Україна.

Про це повідомляє “Голос Америки” з посиланням на речника постійного представництва України в ООН Олега Ніколенка.

Відомо, що резолюцію прийняли одностайно.

У документі йдеться, що країни повинні зробити закони «достатніми» для покарання відповідальних за фінансування «терористичних організацій, або окремих терористів, які виступають з будь-якою метою». А ще вимагає забезпечення належного виконання заходів для боротьби з тероризмом стосовно прав людини та законів про біженців.

Читати також:  РФ знову хоче розглянути український закон про мову в Раді Безпеки ООН

Ніколенко повідомив, що у своєму виступі українська делегація наголошувала про дискредитацію Росією зусиль стосовно боротьби з тероризмом через фабрикування фейкових звинувачень щодо жителів анексованого Криму.

Додамо, що у червні 2018 Україна подала до Міжнародного суду ООН меморандум щодо справі проти Росії про порушення Міжнародної конвенції, яка стосується заборони фінансування тероризму.

Читати також:  Меркель: Миротворці ООН повинні мати доступ до всієї території сепаратистів

Нагадаємо, минулого року, стало відомо, що вирішення питання окупованого Росією Криму представники Ради Безпеки ООН, в тому числі постійних членів, поки не обговорюють.

Фото Український Тиждень

Syla.news

Коментувати

206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up