Українського політв'язня повинні відвідати лікарі-ЄС

Українського політв’язня повинні відвідати лікарі-ЄС

Сьогодні, 29 березня, представництво Європейського Союзу при ОБСЄ висловило стурбованість вироком українському політв’язню Павлу Грибу.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Відповідно до заяви, Європейський союз «очікує, що Гриб буде негайно звільнений і отримає доступ до спеціального лікування, якого потребує».

«Українські лікарі мають бути допущені до нього, як того вимагав Європейський суд із прав людини», – зазначають у представництві.

У Росії 22 березня суд заявив про вирок щодо українця Павла Гриба, обвинуваченого там у «сприянні терористичній діяльності» і нині важко хворого – 6 років ув’язнення.

Читати також:  У Росії політв'язня Балуха перевели у ізолятор і дають тільки хліб і воду

Зазначимо, що 20-річний нині Павло Гриб страждає від ряду важких захворювань і перебуває у важкому стані, йому потрібен постійний висококваліфікований нагляд лікарів, регулярне проведення комплексного медичного обстеження і перебування у спеціалізованому медичному закладі, повідомили у відповідь на вирок у Міністерстві закордонних справ України.

Додамо, що 19-річного Павла Гриба було викрадено російськими спецслужбами 24 серпня 2017 року на території Білорусі, де він тоді був, і перевезли на територію Росії, де було висунуто обвинувачення, які українець відкидає.

Читати також:  МОЗ пропонує обговорити проект концепції професійного ліцензування лікарів

Нагадаємо, 22 березня, у Російській Федерації засудили українського політв’язня Павла Гриба до шести років колонії.

Фото “Радіо Сковорода”

Syla.news

Коментувати

196 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up