У Львові відбувся антидопінговий захід за участі спортсменів

28 березня у Львові відбулися семінари за темою: «Антидопінговий контроль у спорті». Їх проводив головний спеціаліст Національного антидопінгового центру України Роман Константиновський у двох закладах, КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» та у Львівському державному університеті фізичної культури.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету Львівщини.

На семінарах розповіли про діяльність Національного антидопінгового центру України та Заборонений список 2019. Також спортсмени мали змогу дізнатися більше про те, що таке допінг, як міжнародні та національні організації борються з використанням допінгу, про шкоду для здоров’я від вживання заборонених речовин, про посилення в Україні боротьби із допінгом. Учасники семінарів дізналися про найважливіші новини, що стосуються спорту та антидопінгових правил. а також про дії спортсмена при хворобі.

Ці заходи відбулися за підтримки голови Відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського. Він зазначив, що “безпека діяльності спортсменів Львівщини важлива для нас”. І саме інформування спортсменам, тренерам та іншим учасникам спортивного руху поняття «допінг» та всіх аспектів дотримання антидопінгових правил допоможе запобігти порушенням.

Читати також:  Лікарняні клоуни : у Львові навчали новій професії

Також участь у прес-конференції взяли директор КНЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер», Заслужений лікар України Степан Середа, директор КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» Степан Родак, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, заступник виконавчого директора відділення НОК України у Львівській обл. з питань співпраці із суб’єктами олімпійського руху та ЗМІ Наталія Васьо, а також головні тренери та спортсмени Львівщини.

Читати також:  Водохреща у Горіховому гаю. Як львів'яни Йордан святкували

Фото НОК

Syla.news

----------------------

Коментувати

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up