Вартість передвиборчої кампанії, та шляхи повернення Криму і Донбасу: нові одкровення від Володимира Зеленського.

У Зеленського прокоментували віллу на “курорті російських олігархів”

Штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського роз’язнив, що закон не  зобов’язує його  декларувати свою італійську віллу, про яку писали журналісти-розслідувачі.


Таке повідомлення опублікували на сторінці “Команди Зеленського”   у Facebook.

ФЕЙК! За три дні до виборів президента України Володимира Зеленського намагаються дискредитувати. У мас-медіа запущена чергова хвиля фейків щодо “приховування майна” Володимиром Зеленським при декларуванні“, – заявляє команда кандидата.

Представники Зеленського зауважили, що закон про запобігання корупції передбачає  те, що інформацію про бенефіціарну власність (тобто майно, яке декларант контролює через юридичну особу) вказують у обов’язковому порядку лише ті суб’єкти декларування, які займають відповідальні та особливо відповідальні посади або обіймають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків.

Враховуючи те, що Володимир Зеленський не обіймає жодної із посад на державній службі, він не мав, і не має обов’язку декларувати нерухомість, власником якої є компанія, заснована Володимиром“, – вказано в заяві.

Штаб Зеленського запевнив, що його декларація подана “у повній відповідності до чинного законодавства“.

Також представники кандидта зауважили, що слова журналістів про 15 кімнат вілли – теж фейк. Але вони не уточнюють, скільки ж їх насправді.

Це лише додаткове підтвердження цинічного наклепу. Могли б вже і 150 кімнат написати, для більш “сенсаційних” заголовків“, – резюмують у Зеленського.

Нагадаємо, в розслідуванні «Слідства.Інфо» йдеться, що Зеленський має 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі, яку не вніс до декларації.

Syla.news

Коментувати

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up