Порошенко про візит Бойка й Медведчука до Москви: Побігли плазувати перед Путіном

Поверне “ВКонтакте” і радянські фільми: нові заяви Бойка

Такий його коментар журналістам був опублікований  на сайті об’єднання.

“Після виборів ми скасуємо всі заборони, введені за останні п’ять років на ТБ і в інтернеті, в кінотеатрах і на книжкових ринках”, – сказав кандидат.

Він заявив, що заборона “культових та улюблених всіма фільми” не може свідчити про свободу слова, та демократію в Україні.

Громадяни України повинні самі вибирати, які фільми дивитися, які книги читати і якими соцмережами користуватися“, – стверджує кандидат.

Він називає такі обмеження  “безглуздими”, особливо у епоху інтернету..

Скажіть, як загрожує національній безпеці “Майстер і Маргарита”, “Гостя з майбутнього” або “Однокласники“?”, – додав політик.

Бойко заявив, що в Україні забудуть “про цю дичину у вигляді заборон і квот” тоді, коли керувати державою буде “нормальна влада”.

Нагадаємо, кількома днями раніше Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що буде зареєстровано кримінальне провадження у зв’язку з візитом у РФ кандидата у президенти Юрія Бойка та лідера руху “Український вибір – право народу” Віктора Медведчука.

Фото – з відкритих джерел

© SYLA NEWS

Syla.news

Коментувати

223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up