Політична агітація триває останній день

Політична агітація триває останній день

Сьогодні, 29 березня в Україні, відповідно до законодавства, останній день, коли дозволено передвиборчу політичну агітацію кандидатам на президентських виборах 31 березня.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

«Передвиборча агітація розпочинається кандидатом на пост президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів», – йдеться у законі «Про вибори президента України».

Також, законодавством визначено, що саме сьогодні виборці з обмеженою можливістю пересування можуть звернутись до дільничної виборчої комісії та одержаати право проголосувати за місцем перебування (у лікарні чи вдома).

Читати також:  Порушення з передбвиборчої кампанії: у поліцію надійшло понад три тисячі заяв

Йдеться про те, що такий виборець повинен надіслати поштою або передати через інших осіб власноруч написану заяву з проханням дозволити йому проголосувати за місцем його перебування із вказаною адресою, разом із доданим до неї документом, який засвідчує факт нездатності виборця пересуватися самостійно. Така заява повинні подати  до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів.

Читати також:  Партії вже витратили на виборчі кампанії понад 500 млн грн, — ЧЕСНО

Нагадаємо, напередодні, у США повідомили, що побоються втручання РФ у вибори президента в Україні.

Фото Кіровоградських Новин

Syla.news

Коментувати

230 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up