"Мене це не зупинить": Порошенко присвятив 4 гнівні твіти Коломойському і "1+1"

“Мене це не зупинить”: Порошенко присвятив 4 гнівні твіти Коломойському і “1+1”

Президент Петро Порошенко заявив, що телеканал “1+1” олігарха Ігоря Коломойського став інструментом поширення неправди проти нього, але його це “не зупинить”.

Про це написало Громадське.

Зокрема, у твітах йдеться про те, що інформація на телеканалі “1+1” неправдива, а працівники мадіа залякані:

  1. “Щоб про мене нині не говорили залякані Коломойським працівники цього каналу, знайте: нічого спільного з правдою це не має, нічого, навіть подібного до чесної журналістики. І мене це не зупинить, реваншу не буде”.
  2. “Мої опоненти протягом останніх тижнів ллють на мене ріки безсоромної брехні. Головним інструментом поширення неправди протягом останніх місяців, як не прикро, став “1+1”, – додав президент.
  3. “1+1” перетворився на покірного виконавця політичних замовлень свого власника. Той, хоч і втік за кордон, але на передвиборчій політичній шахівниці ходить одразу кількома фігурами: то Зе, то Ю.
  4. “Помста державі – мотив Коломойського. Наприкінці 2016 року Уряд,щоб врятувати гроші майже 20 млн клієнтів від махінацій власників, мусив націоналізувати Приватбанк і забезпечив його надійне функціонування. Це стало причиною інформвійни, яку власник «Плюсів» розв’язав проти держави”.

25 березня голова фракції “БПП” Артур Герасимов заявив, що Порошенко планує подати позов проти телеканалу “1+1”, оскільки на думку глави держави, канал поширює дезінформацію.
Група “1+1 медіа” відреагувала на наміри Порошенка подати позов проти телеканалу «1+1» за дезінформацію, зазначивши, що готова відстоювати свою правоту в суді.
Порошенко заявив, що судитиметься з власником каналу олігархом Ігорем Коломойським, а не з журналістами “1+1”.
28 березня у Порошенка заявили, що від «1+1» вимагатимуть спростуваннь, а не компенсації.
Олігарх Ігор Коломойський публічно заявляв, що не підтримує Петра Порошенка на виборах президента-2019. Також Коломойський заявляв, що сподівається повернути націоналізований ПриватБанк.

syla.news

Коментувати

278 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up