Ігор Кононенко судитиметься з "Радіо Свобода" через розслідування "Схем"

Ігор Кононенко судитиметься з “Радіо Свобода” через розслідування “Схем”

В штабі Петра Порошенка розслідування програми “Схеми” назвали чорним передвиборчим піаром і заявили, що фігурант розслідування Ігор Кононенко готує позов до закордонного суду на “Радіо Свобода”.

Про це сказав спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу у п’ятницю, де також були присутні адвокат Грем Аткінс та перекладач, передає Українська правда.

“Ми цінуємо роботу журналістів, особливо журналістів-розслідувачів, але ми не вважаємо себе клінічними ідіотами, коли за два дні до виборів з’являються подібні розслідування, що не є якоюсь випадковістю або збігом обставин”, – заявив Медведєв.

За його словами, розслідування програми “Схеми”, опубліковане напередодні – це брудна передвиборча технологія і “чорний” піар, як “всі розслідування останніх часів”.

“Особливо, коли за розслідування видається банальний злив інформації від одного із правоохоронних органів. Та ще і щодо несвіжої, кількарічної давнини справи. Наскільки я знаю, на сленгу правоохоронних органів такі справи називаються “висяками””, – зазначив представник штабу.

Медведєв повідомив, що найближчий соратник Порошенка Ігор Кононенко, якого згадували у розслідуванні, має намір подати позов до суду на “Радіо Свобода”.

“Він вважає поширену інформацію недостовірною, а також виготовленою з грубим порушенням журналістських стандартів. Відповідно він прийняв рішення найближчим часом подати позов до суду на “Радіо Свобода”, – розповів радник президента.

“Хотів би наголосити, що цей позов буде не до українського суду, а до закордонного суду. І, наскільки мені відомо, Кононенко мав певну розмову з Гремом Аткінсом і Грем погодився представляти його інтереси і організації цього судового позову”, – додав він.

У свою чергу британский адвокат, який також був присутній на брифінгу, підтвердив, що мав розмову з Кононенком і погодився представляти його інтереси.

Він зазначив, що має багато досвіду у сфері звинувачень у дезінформації у політичних справах і планує зібрати потужну команду юристів у Великій Британії  для того, щоб відновити репутацію Кононенка у цій справі.

Нагадаємо, у сюжеті Радіо Свободи повідомлялося, що Кононенко разом з бізнесменами Григорієм та Ігорем Суркісами, а також іншими високопоставленими особами може бути причетний до схем з виведення сотень мільйонів гривень з декількох обленерго, контрольний пакет акцій в яких належить державі.

Фото – Інформатор

Нагадаємо:

Коментувати

176 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up