Центр Разумкова зафіксував відрив Порошенка та вільне падіння Гриценка

Центр Разумкова зафіксував відрив Порошенка та вільне падіння Гриценка

Комік Володимир Зеленський є лідером рейтингів, але його наздоганяє чинний президент Петро Порошенко, який суттєво випереджає Юлію Тимошенко. 


Такі результати соціологічного дослідження, яке проводив Центр Разумкова у період з 21 по 26 березня.

За Зеленського готові проголосувати 24,8% серед опитаних, котрі точно визначилися з своїми вподобаннями. 22,1%  респондентів підтримують чинного президента, та 14,8% — лідерку партії “Батьківщина” .

Юрій Бойко посунув з 4 місця рейтингу Анатолія Гриценка, і має підтримку 10,0% громадян, що точно прийдуть на голосування та впевнені у своєму виборі. За лідера “Громадянської позиції” готові проголосувати –  8,2%,  за Олега Ляшка — 6,0%, за Олександра Вілкула — 4,6%, за Ігоря Смешка — 3,7%, за Руслана Кошулинського — 1,5%, за Олександра Шевченка — 1,5%. Інші кандидати не набирають і 1%.

Читати також:  У Львові проголосувала сім'я Андрія Садового

У другому турі виборів Зеленський перемагає як Порошенка (відповідно 36,5% і 22,7% серед усіх респондентів), так і Тимошенко (33,5% усіх опитаних готові проголосувати за Зеленського, 19,5% — за Тимошенко). У випадку ж виходу до другого туру Тимошенко та Порошенка обоє мають приблизно однакові шанси на перемогу — (відповідно 25,1% і 23,3%) .

Читати також:  Гриценко заявив, що вже не балотуватиметься у президенти

Для дослідження опитали 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, дослідження “Социс” зафіксувало шанси кандидатів на другий тур.

Syla.news

Коментувати

373 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up