Євробляхарі влаштували протест у центрі Львова

Євробляхарі влаштували протест у центрі Львова

Прихильники нерозмитниних автомобілів з Європи 28 березня перекрили вул.Тадеуша Костюшка  через акцію протесту.

Про це повідомляє кореспондент Syla.News.

Представники організації “Авто Євро Сила” стояли з прапорами біля головного офісу Львівської митниці. Вони залишили свої автівки посеред дороги, заблокувавши рух по вулиці.

На їхню думку, вартість розмитнення не повинна становити більше 40% від вартості автомобілі.

Учасники протесту стверджують, що акцію проводять саме сьогодні, оскільки у Львові відбувається міжнародна зустріч шести керівників митних служб: Болгарії, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та України.

“Знаючи, що сьогодні та завтра відбувається міжнародна митна конференція, ми вирішили провести акцію саме в ці дні, щоб привернути увагу до нашого питання та добитися наступного кроку щодо цих питань”,- прокоментував Дмитро Юмаєв, голова Чернігівського осередку організації “Авто Євро Сила”.

Нагадаємо, з 22 лютого діють нові умови ввезення транспорту з-за кордону. Цього числа також закінчився термін пільгового застосування акцизного податку (коефіцієнт становив 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Додамо, з 22 травня власники авто, які вчасно не сплатили акцизний податок будуть сплачувати штраф у розмірі 170 тис. грн.

Зазначимо, у Львові досі немає механізму контролю оплати проїзду в автобусах.

SYLA.NEWS

Коментувати

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up