Чергові санкції США проти РФ: цього разу на прицілі - енергетика

США побоюється втручання РФ у вибори в Україні

Втручання РФ у вибори в Україні вже відбувається, і буде продовжуватися надалі.

Таку заяву американського держсекретаря Майкла Помпео опублікував телеканалканал C-Span.

Росія втручалась у вибори в Сполучених Штатах та намагатиметься втрутитися у вибори в Україні“, – сказав Помпео.

Під час виступу на чергових слуханнях у Комітеті бюджетних асигнувань Палати представників США, посадовець оцінив максимальною ймовірність того,  що Росія мобілізує всі сили як для впливу на результати виборів, так і на подальше формування владних інститутів.

Що стосується Росії, я думаю, ми продемонстрували нашу рішучість, і думаю, що Володимир Путін усвідомив це“, – заявив держсекретар.

Він зауважив, що за останні роки США чітко дали зрозуміти РФ свою готовність жорстко регувати на будь які загрози, які та продукує як для Америки, так і в цілому для західних країн. В якості прикладу Помпео нагадав антиросійські санкції, які призвели до суттєвого падіння російської економіки, а також депортацію російських шпигунів з США, масштабне нарощування видатків на оборону, і найважливіше – суттєве зростання експорту американських енергоносіїв, що дедалі більше тіснять на ринку російське паливо.

 

Під час слухань у середу держсекретар Помпео також заявив, що бюджет Державного департаменту США на 2020 рік серед основних цілей має також протидію російському впливу.

“Бюджет на 2020 рік визначає пріоритетом протидію російському згубному впливу в Європі, Євразії та Центральній Азії, а також посилює можливості Державного департаменту проти акторів, які мають зловмисні наміри”, – наголосив держсекретар.

Коментувати

208 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up