Змови Трампа з РФ не було: заява спецпрокурора Мюллера

Трампу не до вподоби війська Росії у Венесуелі

Президент США Дональд Трамп у жорсткій формі вимагає негайного відкликання всіх російських військових з Венесуели, яка вже понад 3 роки знаходиться у стані перманентної економічної та політичної кризи.


Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Росія має забратися», – заявив Трамп 27 березня, під час зустрічі у своїй резиденції з  Фабіаною Росалес, дружиною опозиційного лідера Хуана Гуайдо, якого США та понад  50 країн світу визнають у якості тимчасовим президентом Венесуели.

Відповідаючи на те, які методи можна застосувати, або Росія вивела своїх військових з Венесули, американський лідер сказав: «Ми подивимося. Всі можливості відкриті».

Російські військові, зокрема бійці сил спецпризначення, прибули до Венесуели 24 березня. Офіційна Москва не коментує причину їх появи там, але на Заході побоюються, що вони можуть бути використані для придушення протестів проти проросійського президента Венесуели, Ніколаса Мадуро, та переслідування опозиційних активістів.

Syla.news

Коментувати

189 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up