Російські військові у Венесуелі: про що це свідчить?

Російські військові у Венесуелі: про що це свідчить?

Останнім часом ми могли спостерігати за важкою ситуацією, що склалась у Венесуелі. На даний момент в державі існує тотальне зубожіння, нестача продуктів першої необхідності, відсутність світла… Загалом – це чудова можливість посилити свою зону впливу Російській Федерації на іншому континенті.

На даний момент в цьому регіоні існує двовладдя. З однієї сторони – це Ніколас Мадуро, який отримав другу каденцію президентства. З іншої – це Хуан Гуайдо, який на фоні опозиційних протестів проголосив себе новим лідером держави. Однак демократичний світ підтримав противників чинної влади та визнав президентом Гуайдо.

Читати також:  Венесуела вийде з Організації американських держав

Ніколас Мадуро, розуміючи, що зазнає невдачі, вирішив залучитись підтримкою російської сторони. На територію Венесуели прибуло два великих літаки з невідомим вантажем та великою кількістю людей у формі. Зазначається, що приліт пов’язаний з тим, щоб навчити венесуельських військовиків користуватись зброєю, яку вони закупили раніше.

Але з’являється запитання: для чого було привозити особовий склад у кількості близько ста осіб на чолі з генералом? Очевидно, що Ніколас Мадуро починає хвилюватись за своє життя. Таким чином він показує Дональду Трампу, що не все так легко й позбуватись бажаної посади він не має наміру.

Читати також:  У Венесуелі введено надзвичайний стан: що відомо?

Президент США оголосив намір відправити гуманітарну допомогу в Каракас, столицю Венесуели. Є вірогідність, що це не лише допомога населенню, але й можливість доставити невелику кількість засобів для боротьби з чинною владою.

У підсумку ми маємо те, що протистояння США – РФ ніяк не зменшується. Ці дві держави й надалі боротимуться за зони впливу по всьому світу. Можливо, гіркий досвід протистоянь на вулицях Сирії не дозволить це повторити на території Венесуели.

Валентин Балагура для Syla.News

 

Коментувати

582 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up