Порошенко у Львові: компліменти галичанам та заклики до мобілізації

Порошенко у Львові: компліменти галичанам та заклики до мобілізації

Петро Порошенко виступив на віче у Львові у четвер, 28 березня, перед багатотисячним натовпом, що зібрався біля Львівської Опери.


Після виступів соратників Порошенка  та виконання Тарасом Чубаєм кількох пісень, на сцені з’явився сам президент. Його промова почалася з виконання національного гімну.

З перших же слів чинний гарант сказав, що дуже втішений бути у Львові, який, як і Галичина в цілому, є фортпостом українськості та індикатором правильності того чи іншого вибору. Він згадав про те, що на Львівщині вперше було піднято національний прапор та була обрана перша демократична обласна рада на чолі з В’ячеславом Чорновола.

Порошенко порівняв державу з домом та згадав про працю митрополита Андрея Шептицького – «Як будувати рідну хату». За його словами, будь який дім починається з фундаменту, а фундамент держави- армія, мова, віра. І він вкотре наголосив про важливість армії.

Президент перерахував досягнення України, особливо у гуманітарній сфері, за час його перебування на посаді. Зокрема, згадав про угоду про асоціацію, та вільну торгівлю, що відкрило українському виробнику європейські ринки. А також про безвіз, зростання українського кіно, мовні квоти на радіо та розвиток української музики, декомунізацію та українську церкву. Порошенко вкотре закцентував увагу на ролі Львова і подякував місту та його мешканцями за книжковий форум та розвиток українського книговидання.

Також президент заявив про нові економічні пріорітети, зокрема – боротьбу з бідністю, перемогу над якою порівняв з перемогою над агресором. Так, він розповів про індексацію пенсій, компенсацію пенсіонерам за рахунок легалізації авто на єврономерах та монетизацію субсидій. І анонсував додаткові виплати батькам при народжені третьої та четвертої дитини, для стимулювання народжуваності, зауваживши що сам є багатодітним батьком (має чотирьох дітей – ред.).

Під кінець президент розкритикував своїх опонентів, використовуючи зокрема термін «п’ята  колона».

«Ми маємо мобілізуватися, і не дати перемогти тим, хто голосує «по пріколу», тим, для кого не є цінностями ні армія, ні мова, ні віра. На мене ллють тони брехні. Останні місяці головний рупор цього –  телеканал 1+1. Його власник на передвиборчій шахівниці ходить двома фігурами – Зе1 та Ю2. Його головний мотив – помста державі за те, що ми націоналізували «Приватбанк», після того як вони вивели з країни гроші понад 20 мільйонів вкладників. І тепер “плюси” не стидаються переписувати цілі сторінки фейків російських ЗМІ. Ми святкували сторіччя Акту злуки. Але 100 років тому, вже після трьох місяців після цієї події, нашим предкам було не до святкового настрою. Посунули орди більшовиків та полчища білої гвардії. І ми програли, але не лише через це, а  у першу чергу через відсутність єдності. І через це ми пережили голодомори та депортації, а русифікація ледь не знищила нас як націю» – наголосив Порошенко.

“Ми прийшли сюди для того, щоб підтримати нашого президента і продовжити курс на євроінтеграцію. Тому що він багато зробив і багато ще може зробити хорошого для України. Ми не бачимо зараз кандидатів рівних йому по можливостях і по його авторитету в світі. Всі інші кандидату – невідомі”, – розповів Орест Кривошия.

“Треба мати якусь загальну підготовку. Бо багато там випадкових людей. Це називається сценарій, якщо в загальному говорити. І все таки дещо зроблено цим президентом. Хоча ясна річ, що є недоліки. Тут треба добре думати головою”, – поділився своєю думкою львів’янин Володимир Іванович.

“Згідно з конституцією, ми прийшли задати питання гаранту – про відрубані руки Свинарчукам і коли буде порядок в країні. По конституції ми маємо право поставити це питання, адже ми – виборці”, – зазначив представник Нацкорпусу Ярослав Солодуха.

Зазначимо, цього ж дня Петро Порошенко відвідав Стрий, Дрогобич та медичний форум у Львові.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко подав до суду на телеканал “1+1” за “систематичну” брехню.

Syla.news

Коментувати

765 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up