Лукашенко звільнив чиновника через "брудних корів"

Лукашенко звільнив чиновника через “брудних корів”

Вчора, 27 березня, Президент Білорусі звільнив віце-прем’єра Михайла Русявого, міністра сільського господарства і продовольства Леоніда Зайця і губернатора Могильовської області Володимира Доманівського.

Про це повідомила прес-служба білоруського президента, – передає “Еспресо”.

Посадовці пішли у відставку після того, як 26 березня Олександр Лукашенко поїхав на молочно-товарний комплекс “Слижи” в Шкловском районі Могильовської області. Він був незадоволений безладом у виробничих приміщеннях і умовами утримання корів.

“Якщо людина не розуміє, що це Освенцім, а ви його ставите керівником холдингу, я вас взагалі не розумію”, — звернувся Лукашенко до чиновників.

“Навіщо ви мене сюди привезли? Щоб я зараз службі безпеки доручив надіти вам наручники, і Кочанову (глава адміністрації президента Наталія Кочанова. – Ред.) слідом сюди? А Анфімова (голова Комітету держконтролю Леонід Анфімов. – Ред.) як мінімум вижену з роботи. Якщо людина не розуміє, що це Освенцим. А ви його ставите керівником холдингу… Я вас взагалі не розумію”, – заявив Лукашенко.

“Тут має бути сухо, чисто, розумієш? Вони ж гидять одна на одну, стоять одна на одній. Тут повинна стояти людина і постійно чистити. А ви мене переконуєте, що це нормально. Ти подивися на цю худобу! Вона ж уся обісрана”, – наголосив очільник білоруської держави.

Нагадаємо, наприкінці минулого року, президенти Білорусі та Росії Олександр Лукашенко і Володимир Путін посперечалися під час засідання саміту Євразійського економічного союзу в Петербурзі.

Фото Політека

Syla.news

Коментувати

222 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up