Європарламент проголосував за скасування переведення стрілок годинників з 2021 року

Європарламент проголосував за скасування переведення стрілок годинників з 2021 року

З 2021 року перехід на літній та зимовий час у Європейському Союзі буде скасований. Таке рішення прийняли депутати Європарламенту, і, аби воно вступило у дію, його мають підтримати всі країни-члени ЄС.


За даними Deutsche Welle, за таке рішення проголосували 410 євродепутатів, проти виступило 192, і ще 51 депутат утримався.

Попри це, залишається вкрай багато питань у сфері транспорту, пов’язаних з цим рішенням, які потребують врегулювання. Вже на червень з цього приводу запланована зустріч міністрів країн ЄС.

В проекті рішення європарламентарі пропонують створення єдиного кординуючого органу, для уникнення проблем на локальних рівнях. Це має бути спільна робота як Європейської комісії, так і представників країн-членів ЄС. Для країн, що вирішать залишитись на зимовому часі, останнє переведення стрілок годинників відбудеться в жовтні 2021 року.

Нагадаємо, що Україна перейде на літній час у ніч на 31 березня, напередодні президентських виборів.

Коментувати

201 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up