Тимошенко у Львові: «31 березня — шанс України вийти з руїни»

Тимошенко у Львові: «31 березня — шанс України вийти з руїни»

Напередодні президентських виборів до Львова приїхала лідер партії “Батьківщина”, кандидат у президенти Юлія Тимошенко. За останній тиждень це вже її другий візит на Львівщину, перед тим вона побувала у шахтарському Червонограді.

На площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку леді “Ю” зустрічали мешканці не лише з міста Лева, а й з інших населених пунктів області. Журналісти Syla. News запитали людей, з якими настроями вони прийшли за зустріч та чому будуть підтримувати саме цього кандидата.

У своєму виступі Юлія Тимошенко сказала, що 31 березня – це не просто вибори президента, для України це – унікальний шанс вийти з руїни і стати на шлях розвитку та становлення.

«Я прошу вас відчути цей історичний момент!”, – наголосила кандидат у президенти.

І додала, що зараз настав час «припинити знущання мафії над людьми», нагадавши при цьому, що чинна влада запланувала ще підняти тарифи з 1 травня на 15%, а з грудня – на 25%.

«Якщо підняти з-під землі газ, доставити до оселі людини, заплатити податки та залишити газовій галузі 30% прибутку для розвитку, ціна становить 3,5 грн за кубометр, а не 8,55, як зараз», – пояснила Юлія Тимошенко. 

Після виборів, каже Тимошенко, новий президент має встановити справедливу ціну – вдвічі нижчу за сьогоднішню. Також має повернути газ власного видобутку на потреби населення і бюджетної сфери та виконати рішення суду, встановивши обґрунтовану ціну.

Згадала Юлія Тимошенко і про документ-зобов’язання перед народом, які вона особисто підписала.

“Маю політичний досвід і ніколи не візьму зобов‘язання, які я не буду здатна виконати», – наголосила кандидат у президенти Юлія Тимошенко.

Керівник штабу Юлії Тимошенко у Львівській області, голова Львівського партійного осередку “Батьківщини” Михайло Цимбалюк сказав журналістам:

“Напередодні візиту до Львова, Тимошенко відвідала також Ужгород. Найважливіше — щоб донесла месиджі, в яких впевнена щодо передвиборчої кампанії. Як вона планує завершувати війну? Яким чином зробити, щоб в нас були доступні кредити? Не під 20% річних, а в 2-3%. Як зробити так, аби люди мали достойну пенсію? Мінімальна — 5 тисяч гривень. Як підняти зарплату? Все в нашій державі можливо. Потрібна лише політична воля! Бачите, як три роки ми говорили про монетизацію субсидій. Влада казала, що ми популісти. Тепер дійшли висновку, що і можна, і треба робити монетизацію субсидій. Як зараз можна прожити за 1500 гривень, коли прожитковий рівень — у межах 5 тисяч гривень”.

Михайло Цимбалюк обурюється, що влада продовжує звинувачувати леді “Ю” у популізмі і водночас розповідають українцям, що високі тарифи за газ — вимога МВФ .

“Насправді МВФ не вимагає підняти тарифи, а позичаючи гроші питає — як будете повертати гроші, – пояснив Михайло Цимбалюк. – Влада не придумала нічого кращого, як свої проблеми перекласти на плечі громадян. На кожне питання є відповідь. Просто потрібна політична воля і щоб при владі були фахівці”.

Нагадаємо, кількома днями раніше Юлія Тимошенко відвідала Червоноград, де заявила, що новий президент має відновити вугільну галузь.

Коментувати

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up